Instruktor

Jestem absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie (matematyka :-) ) i osobą, która od dziecka jest związana ze sportem i tańcem. Jeszcze  będąc w szkole średniej ukończyłam kurs i zdobyłam tytuł Instruktora Tańca Współczesnego. Rok później zostałam Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik (od 1999r), a wkrótce potem Instruktorem Body Mind Jogi poziomu I i II (od 2001r). Zafascynowana formami Body&Mind, a w szczególności hatha - jogą, rozwijałam swoje zainteresowanie pracy z ciałem i możliwościami jego rozwoju, a przy tym zachodzącymi zmianami stanu umysłu. 
 
Należę do grupy ludzi stale poszerzających swoją wiedzę i doskonalących umiejętności. W 2006 roku zdałam egzamin w Szkole Open Mind Health & Fitness drugiego poziomu szkoleń otrzymując dyplom Advance Aerobic Instruktor OM. Wzięłam udział w wielu międzynarodowych konwencjach fitness i uczestniczyłam w licznych warsztatach praktyki jogi u doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli (m.in. Katarzyny Pilorz, Konrada Kocota, Agaty Biernat, Lois Steinberg, Corin i Faeq Biria, Marcie Monroe, Jaki Nett, Carrie Owerco, Birjoo Mehty oraz Sharata Arory). Od wielu lat pozostaję wierna jodze, która stała się częścią mojego życia i mnie samej. Jednak wiedzę i swoje doświadczenie w pracy z ciałem czerpię ze wszystkich znanych mi form ruchu.

 

 

W 2008 roku, prowadzona przez Konrada Kocota, ukończyłam Kurs Nauczycielski Jogi wg metody Iyengara stopnia INTRO II w Krakowie. A w 2016 rozpoczęłam Kurs Nauczycielski Intermediate Junior I, a w listopadzie 2017 zakończyłam go zdanym egzaminem.

Jeździłam i jeżdżę do Krakowa, aby stać się lepszym nauczycielem, a wracałam jako inny człowiek. Korzystając ze wskazówek swoich nauczycieli zmieniałam swoją praktykę, a wraz z tymi zmianami przyszło zrozumienie ciała i jego możliwości. Tym samym słowa Gurujiego B.K.S. Iyengara nabrały dla mnie nowego sensu: "Joga to nie tylko samodoskonalenie, ale też sposób na pogodzenie się ze sobą".

Życzę Wam, aby każda kolejna lekcja jogi była niezwykłą przygodą i ciągłym odkrywaniem nieskończonych ludzkich możliwości.

 

 

Namaste
Patrycja

 

 

 

 

copyright by Mandala © 2016 01studio.eu